Deze pagina geeft toegang tot het detail en een overzicht van de laureaten van de diverse kampioenschappen van afgelopen seizoenen.
Het klassement van het huidige seizoen, zie Klassementen.

Klassementen

Klassementen 2018
Klassementen 2017
Klassementen 2016
Klassementen 2015

Kampioen

Arras

Seizoen Oude Jaarse Jonge Jonge Najaar
2018 Balliu Adelin Balliu Adelin Van Hoorebeke H-E Sierens Robert
2017 Lippens – Helsens Balliu Adelin De Baets Valere Ysebaert Geert
2016 Ingels Ronny Van Beveren Gerard Vermeulen Germain Vyvey Mario
2015 Lataire Paul Ingels Ronny De Vrieze Erik De Vrieze Erik
2014 Lataire Paul Ingels Ronny De Pestel Guido De Pauw Lorenzo
2013 Ingels Ronny Ingels Ronny De Pestel Guido Bral Alfons & zoon
2012 Lataire Paul Lataire Paul Van Heuverswijn Astère Van Beveren Gérard

Clermont

Seizoen Oude Jaarse Jonge
2018 Lippens Gebroeders Lippens Gebroeders Sierens Robert
2017 Lippens Gebroeders Sierens Robert Vermeulen Germain
2016 Lippens Gebroeders Lippens Gebroeders Sierens Robert
2015 Lippens Gebroeders Reyniers Julien De Pauw Lorenzo
2014 Lippens Gebroeders Lippens Gebroeders Sierens Robert
2013 Reyniers Julien Ingels Ronny De Pestel Guido
2012 Reyniers Julien Reyniers Julien De Pestel Guido

Fontenay

Seizoen Oude Jaarse Jonge
2018 Vermeulen Joris Van Kerckvoorde J.P. Sierens Robert
2017 Vermeulen Joris Vercauter – De Pauw Vercauter – De Pauw
2016 Reyniers Julien Sierens Robert Vercauter Matthias
2015 Verbiest-Sierens Verbiest-Sierens Van De Kerckhove Danny
2014 Verbiest-Sierens Ingels Ronny Verbiest-Sierens
2013 Engels Noël Sierens Robert Verbiest-Sierens
2012 Engels Noël Verbiest-Sierens Ingels Ronny

Quiévrain

Seizoen Oude & Jaarse Jonge
2017 Lambrecht Etienne Balliu Marc
2016 Verzee Theo Verzee Theo
2015 Lippens-Helsens De Vriendt Sylvain
2014 De Vriendt Sylvain Verzee Theo
2013 De Vriendt Sylvain Van Den Hende Gilbert
2012 Camerlinck Jozef Hebbrecht Luciaan

Algemeen Kampioen

Seizoen Arras & Clermont Fontenay
2018 Ingels Ronny Sierens Robert
2017 Ingels Ronny Vercauter – De Pauw
2016 Ingels Ronny Vercauter Matthias
2015 Ingels Ronny Verbiest-Sierens
2014 Ingels Ronny Verbiest-Sierens
2013 Ingels Ronny Sierens Robert
2012 Ingels Ronny Verbiest-Sierens

Asduif

Arras

Seizoen Oude Jaarse Jonge Jonge Najaar
2018 Antheunis Raymond Antheunis Raymond Van Hoorebeke H-E Acke Alex
2017 Lippens – Helsens Balliu Adelin Bracke Patric Acke Alex
2016 Ingels Ronny Vyvey Mario Antheunis Raymond Vivey Mario
2015 Vyvey Mario Ingels Ronny Antheunis Raymond Bral Alfons & zoon
2014 Lataire Paul Ingels Ronny De Pestel Guido

Clermont

Seizoen Oude Jaarse Jonge
2018 Lippens Gebroeders Lippens Gebroeders SIERENS ROBERT
2017 Lippens Gebroeders Sierens Robert Vermeulen Germain
2016 Lippens Gebroeders Lippens Gebroeders Sierens Robert
2015 Lippens Gebroeders Reyniers Julien Sierens Robert
2014 Lippens Gebroeders Lippens Gebroeders Sierens Robert

Fontenay

Seizoen Oude Jaarse Jonge
2018 D’Hont Baudewijn en Jo Van Kerckvoorde Jean-Paul Sierens Robert
2017 Vermeulen Joris Van Kerckvoorde Jean-Paul De Clerck Geert & Seppe
2016 Sierens Robert Sierens Robert Antheunis Raymond
2015 Sierens Robert Sierens Robert Van De Kerckhove Danny
2014 Engels Gebroeders Engels Gebroeders Verbiest-Sierens

Quiévrain

Seizoen Oude & Jaarse Jonge
2017 De Pauw – Vercauter Balliu Marc
2016 Verzee Theo Bracke Patric
2015 Lippens-Helsens De Vriendt Sylvain
2014 Ingels Ronny Verzee Theo

Tandem Kampioenschap

Seizoen Jonge
2017 Heyman Rene & Willem en Sierens Robert
2016 Engels Gebroeders en Heyman Re&Wi&Ma